Akicon 2012

11. listopadu 2012 v 18:58 | Kirachan |  Akce
Rok se s rokem sešel a já se opět zúčastnila Akiconu.
V sobotu v 9:13 jsem se vydala vlakem z Ústí nad Labem do Prahy, bohužel byl vlak přeplněný, a tak jsem celou cestu (cca hodinu) musela stát. Dorazila jsem do Prahy na hlavní nádraží, kde mě vyzvedl přítel a společně jsme jeli metrem na Chodov. V metru jsme potkali Sušenku, která se k nám připojila a později se stala vůdcem naší skupiny. Bohužel jsme díky tomu tak trochu zabloudili a dostali se na místo až děsivě podobné okolí KC zahrada, co bylo okus dál. :D Po bloudění jsme se ale naštěstí dostali na místo, kde se konal Akicon.
Přivítala nás Veve, se kterou jsme si později mohly vyměnit dárky. Dostala jsem Doctora Who na DVD a výborné pralinky z Německa, které jsem pak později nabízela. Také jsem v chodbičce narazila na Sakuru, kterou jsme tam vždycky potkávali, až to působilo dojmem, jako by tam seděla neustále. :D
Jelikož jsme dorazili později než jsme očekávali, tak jsme nakonec oželili plánovanou návštěvu Grekovy přednášky Typologie bišíků a šli radši s dalšími lidmi na oběd do Blanice. V Blanici jsme chvíli pobyli, a pak se vrátili na Akicon a navštívili Přednášku psanou na oprátce, kterou měli Grek a Hintzu. Poté následovala chvíle volna, kterou jsme strávili v prostorech Akiconu než jsme šli na chillinu přednášku Anime k zamyšlení - jak pochopit nepochopitelné. Musím uznat, že bylo vidět, že chill si pořádně nastudovala dané téma a vyznala se.
Poté následovala návštěva Lidlu a doplnění zásob jídla. Potom jsme se vydali opět do Blanice, jelikož jsme nechtěli jít na nic z programu a na Akiconu nebyl dostatek místa k sezení. Dala jsem si v Blanici dvě piva a myslím, že to bylo až až, protože jsem z toho chvíli usínala. :D Chill taky trefně poznamenala, že bych potřebovala ceduli "Mimo" vždycky, když lidi kolem začnou probírat téma, které neznám a nemám k tomu co říct a můžu jen zírat, což se mi bohužel už několik let stává docela často. ^^;
Opět jsme se vrátili na Akicon a navštívili jsme kousek přednášky Japonská hraná televizní tvorba od Zízy. Zůstali jsme v tomto sále ještě na Čeští AMV velikáni od GordonFreeman, abychom si později mohli zabrat v místnosti konání místo na spaní. Bohužel jsem kvůli tomu oželela přednášku Sušenky Dark side of M/M Romance a doufám, že bude později na internetu videozáznam.
Po spánku ( i když ho moc nebylo) následovala neděle. Po "udělání ze sebe člověka" jsme se s přítelem šli podívat na Grekovu přednášku Legenda jménem Macross. Po této přednášce jsme před sálem potkali Taylor a na její doporučení jsme se do sálu vrátili a zhlédli divadlo Božská kriminálka od Světa beze jména. Divadlo se mi líbilo a nelituji, že jsem se vrátila. Nejvíc se mi asi líbil herecký výkon Zloducha a pěvecký výkon zrzavé elfky.
Po chvíli bloumání prostory Akiconu jsme se nakonec s přítelem rozhodli, že odjedeme domů. Rozloučili se a vyadali se na cestu na metro. Cestou na metro se k nám opět připojila Sušenka ještě společně s Chinchilou.


Jako vždy jsem ráda, že jsem se Akicon zúčastnila a mohla se vidět se všemi známými. Jsem ráda, že jsem se konečně mohla setkat na delší dobu s Veve, předat jí a Mitsuki dárky, navštívit nějaké body programu a sehnat mangu levněji. Tímto děkuji příteli, že mi koupil mangy Labyrint a Hal, na které jsem zvědavá. Také děkuji Veve za DVD a pralinky a příteli za krabičku Biscolata (něco jako pocky).
Doufám, že nebude konec světa a budu se moci zúčastnit i Akiconu 2013. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 11. listopadu 2012 v 19:05 | Reagovat

Hele, my tam neseděli pořád, jenom jsme tam měli základnu :D Pralinky byly fakt dobrý a Doktora jedině schvaluju, sama na něm ujíždim už přes rok a půl ;)

2 Veve Veve | 11. listopadu 2012 v 19:05 | Reagovat

Já zase děkuji za náušnice, jsou vážně krásné:o)
A taky mě moc mrzí, že jsme musely se ségrou odjet tak brzo, takže jsme vlastně ani neměly příležitost si pořádně pokecat. A divadlo vám závidím!

3 Kirachan Kirachan | E-mail | Web | 11. listopadu 2012 v 19:15 | Reagovat

[1]: Však já vím, akorát to tak vypadalo. :D Jsme měli štěstí na to, že jsme vás tam vždycky potkali.

[2]: No, to byla škoda, že jste tam nebyly dýl. :( Taky mě mrzí, že tam s tebou nebyl steelista, podle mě měl jet, o hodně přišel! Navíc Geont se asi docela těšil, že od něj dostaně knížky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama