Červen 2013

Změna je život

19. června 2013 v 3:07 | Kirachan |  Výlevy
V poslední době jsem spíše sledovala anglicky mluvené seriály za účelem zlepšení si angličtiny a anime pomalu upadalo v zapomnění. Sledovala jsem How I met your mother, The Big Bang Theory, Castla...ale u všech těchto seriálů jsem se dostala do bodu, kdy čekám na další epizody. Stála jsem před rozhodnutím, jestli načít nějaký nový seriál anebo se vrhnout na své nedokoukané resty v anime a případně zkouknout něco dalšího z anime, co mě láká. Po velkém množství zhlednutých seriálů jsem zatoužila po změně a dala jsem momentálně přednost druhé možnosti a za pár dní zkoukla anime Vassalord, Eve no Jikan, Tsukimi no Ie, Hotarubi no Mori e, Kotonoha no Niwa, Hoshizora Kiseki a další.
Mimojiné jsem se vrátila i ke svým rozkoukaným restům, a to konkrétně k rozkoukané třetí řadě anime Natsume Yuujinchou. Natsumemu jsem opět propadla, třetí řadu jsem měla za chvíli dokoukanou a ihned začla sledovat čtvrtou řadu.

Rozhodla jsem se s Natsumem udělat i nový vzhled, protože tenhle obrázek s Nyanko-senseiem mě vždycky pobaví a chtěla jsem už tu mít něco "veselejšího". :)

V blízké době ještě plánuji dokoukat Samurai Champloo a mám zálusk na anime Psycho-Pass a Kimi ni Todoke.

Jsem zvědavá, jak dloho potrvá, než se opět vrátím k seriálům. Možná se mi konečně podaří rovnoměrně zkombinovat sledování seriálů a anime, kdo ví...