Prosinec 2013

Co je štěstí?

24. prosince 2013 v 1:52 | Kirachan |  Výlevy
Muška jenom zlatá? Jestli je to vážně muška, tak se mi ji podařilo asi dočasně chytit. Když se zpětně zamyslím nad uplynulým rokem, tak musím říct, že to bylo jedno z nejšťastnějších období mého života. Jasně, není úplně každý den posvícení a někdy jsem taky nevyhnula smutku a fňukání, ale pozitivní zážitky převažují. :)
V létě se mi konečně podařilo vyřešit nedorozumění s přítelovou babičkou a mohla jsem k nim opět jezdit a trávit s přítelem víc času. Zažila jsem dva suprové cony, a to nový Natsucon a pro mě již tradiční Akicon. Na podzim se mi podařilo podruhé v životě vyhrát. Vyhrála jsem balíček s kosmetikou (Mystery box) od Ladyboxu, kterou jsem částečně i obdarovala mamku a její kamarádku. Byla jsem v kině na Thorovi. Aby těch výher nebylo málo, tak jsem vyhrála ještě taštičku na šminky od PlumFoolery.
Podařilo se mi přítele vytáhnout na koncert, kde hráli Horkýže Slíže a Tři Sestry. Hlavní zpěvák skupiny Horkýže Slíže (Kuko) byl převlečený za "senseie karatistu" a předvedl nám své bojové umění, což mě jakožto mírného posedlíka Japonskem potěšilo. :D Mohla jsem při příležitosti koncertu "vyvětrat" riflové kraťasy v kombinaci s černýma punčocháčema, kozačkama a výraznější rtěnkou, což jsem už delší dobu chtěla zkusit, ale styděla jsem se jít takhle mezi lidi.


Při předávání dárků jsem od Petry dostala bombastickou čepici, která je fotogenická. XD Ale člověk musí dávat bacha, protože tahle čepice po nasazení motivuje k vytváření různých ksichtů.


Dodržela jsem slovo a navlíkla jsem tu čepici i na Honzu, kterému různé čepice sluší. Při té příležitosti jsem si i půjčila jeho vojenskou čepici, abych měla taky něco na hlavě. :D


Je to rebel! Rebel v čepici!


Nebojte, umíme se v čepicích tvářit i celkem "normálně".


Tyhle "čepicoidní" fotky bych ráda věnovala Petře, která nemá facebook a nemůže se tam na ně kouknout. Chtěla bych jí vzkázat, že čepice měla úspěch i na kulečníku, který jsme hráli s Honzovo kamarády. Při odchodu jsem na Honzu nasadilou svou čepici s koulema, ehm bambulema. Pohled na to, jak šel v týhle čepici ala Mickey Mouse zaplatit pití byl vážně k nezaplacení! XD

Kromě čepicových radovánek jsem ještě zažila další týden předávání dárků s Kristýnou a nečekaně nás ve škole navštívil i Roby, kterého jsem neviděla pomalu půl roku a moc ráda jsem ho zase po delší době viděla. :)
V poslední době jsem dělala klasické vánoční věci jako je pečení cukroví, uklízení, zdobení stromečků, dělání salátu a poslouchání koled. Někdy mi k tomu poslechu koled zadrnkal i můj bobíček. XD

Tyhle všechny věci a hlavně zážitky s přítelem, přáteli, rodinou a bobíčkem pro mě momentálně znamenají štěstí.

Přeju vám, ať taky "chytíte zlatou mušku" a prožijete šťastné a veselé Vánoce a šťastný nový rok 2014. :)