PragoFFest 2014...

4. února 2014 v 18:25 | Kirachan |  Akce
...aneb jak jsem se na poslední chvíli rozhodla jet.

O návštěvě PragoFFestu (PGF) jsem uvažovala už před pár měsíci, když Veve zmínila, že by se tam objevila. Pak ale byla změna plánu a Veve neměla na PGF jet, takže jsem návštvěvu tohodle festu zavrhla, protože na festivaly primárně jezdím kvůli setkání s kamarády/známými a nechtěla jsem tam jet, aniž bych tam někoho znala. Asi týden před konáním PGF jsem si na FB náhodou všimla, že se na PGF chystají Méďin a Kooky a začal tak ve mně hlodat červíček pochybnosti, jestli bych se tam přecijen neměla vydat. Pořád jsem se ale snažila být rozumná a říkala jsem si, že bych za tu akci utratila peníze, co bych mohla ušetřit a Méďina a Kooky můžu vidět i v Klacíkově. To jsem ale nepočítala s tím, že se Veve na poslední chvíli rozhodne na PGF jet a oznámí toto rozhodnutí pár dní před konáním PGF. Jakmile jsem zjistila, že se Veve rozhodla navštívit PGF, tak jsem se pokoušela navrhnout příteli (Geontovi), abychom tam spolu jeli. Bohužel se mu to nehodilo a můj návrh odmítl. Opět nastoupilo mé rozumné já a snažila jsem se uchlácholit tím, že tedy ušetřím peníze a nepojedu tam.

V pátek 31.1. jsem si psala s kamarádem, co studuje v Praze a jen tak mezi řečí jsem si posteskla, že bych taky chtěla být v Praze, protože bych chtěla jít na PGF. V tu chvíli jsem si uvědomila, jak moc mě mrzí, že tam nemám jet a napadlo mě, že bych se tam přeci jen mohla aspoň v sobotu 1.2. vydat. Začla jsem se v pátek domlouvat s Veve a Méďinem, jak se sejdeme a u koho bych mohla přespat. Nakonec jsme se domluvily, že když pojedu sama, tak přespím u Méďina na koleji, aby Veve s přítelem měli soukromí. Večer jsem ještě kontaktovala Geonta a naposledy se ho zeptala, jestli opravdu nechce jet a nebude mu líto, že tam se mnou nebude. Řekl, že mu to nevadí a že zůstane doma. Potom jsem si ještě běžela do bankomatu vybrat peníze na zítra. Geont mi v noci koupil jízdenky Sporotiket do Prahy a já mohla druhý den vyrazit. Do postele jsem se dostala asi až ve tři ráno, protože jsem si ještě tiskla klauzury, hledala další možnou sekundární literaturu na BP, vykoupala se a balila si věci s sebou při sledování HIMYM.

V sobotu jsem měla budíka nařízeného na 6 ráno a vstávání nebylo zrovna příjemné vzhledem k tomu, že jsem skoro vůbec nespala. Po sedmé jsem se vydala směrem vlakovému nádraží a v 7:42 jsem se vyjela rychlíkem do Prahy. Čekání na vlak a cestu jsem si krátila zkoumáním předchozích verzí klauzur z českého jazyka a čtením knížky na BP. Toto pilné učební nasazení mi vydrželo do Ústí nad Labem, pak na mě začla padat únava a chtěla jsem pozorovat pro mě neznámou krajinu, která je na cestě z Ústí do Prahy.

V 10:27 jsem dorazila do Prahy na hlavní nádraží a vydala jsem se metrem směr Háje. Kolem dvanácté jsem se dostala k Modré škole, kde se konal PragoFFest a chtěla jsem si jít koupit lístek. Čekalo mě však nemilé překvapení a vyhazovač u dveří mi oznámil, že bez registrace předem na netu mě na PGF do pěti večer nepustí. Padlo na mě zoufalstí a nevěděla jsem, co budu sama dělat 5 hodin v Praze. U dvěří před vchodem jsem se radila s Méďinem a Kooky a snažily jsme se vymyslet, co bude dál. Nechtěla jsem, aby přišly holky o program a šly se mnou někam posedět a Kooky měla v pět večer odcházet z PGF, takže by si to pak skoro vůbec neužila. Nemohla jsem se dovolat Veve a netušila jsem kdy dorazí a opět by nastal problém s tím, že by musela kvůli mně přijít o program. Nakonec Kooky navrhla, že můžu jet Chodov a chodit po krámech v obchodním centru. Nechala jsem holkám svoje zavazadla, aby mi je uložily na PGF a vydala jsem se tedy směr Chodov. Tam jsem si došla na oběd a chodila po krámech přibližně do tří. Zabíjela jsem čas voláním s Geontem a s Veve. Nejdřív mi Veve navrhla, že za mnou přijede ve tři na Chodov, abychom se viděly a nemusela jsem tam být tak dlouho sama. Nakonec ale bylo vše jinak a Veve kolem třetí zjistila, že opět začli prodávat lístky a ukořistila mi poslední lístek na PGF.

Celá šťastná jsem se vydala opět směr Háje a konečně jsem mohla na PragoFFest! Asi kolem půl čtvrté jsem dorazila na PGF, setkala se s Veve a jejím přítelem a cca půl hodiny jsme seděli v jídelně a zkoumali na mobilu program. Celá moje výprava na PGF byla dost narychlo a vůbec jsem si předem neprošla, co na PGF má být za program, takže to bylo takové menší překvapení. Veve říkala, že chce jít na přednášku Tess, protože ji zná. Mně v programu nic jiného nezaujalo, a tak jsem se vydala s Veve na Tessinu přednášku Tolkien fanfiction pro začátečníky. Dozvěděla jsem se zajímavé zákonitosti o elfech a trpaslících, které by se ve fanfiction měly dodržovat. Tess zmínila některé špatné fanfiction a základní chyby v nich. Také dala pár tipů na pěkné fanfiction na Pána prstenů a Hobbita, ale bohužel si pamatovala jen jejich děj a přesné názvy nevěděla. Nabídla se, že pokud ji někdo kontaktuje, tak dá odkazy na všechny zmíněné fanfiction. Její přednes se mi líbil a přednáška mi přišla zajímavá, i když fanfiction na Pána prstenů nebo Hobbita psát nechci.

Ihned po skončení Tessiny přednášky jsem od pěti chtěla jít na přednášku TOP Amerických komiksů 2014 2013 od Vojty Rabyniuka. Na tuhle přednášku jsem šla jen kvůli přednášejícímu, protože jsem si s ním před pár lety psala na Last.fm a tohle byla příležitost ho poprvé vidět naživo. Těsně před vstupem na tuhle přednášku mě odchytil Méďin, bohužel už bez Kooky, a tak jsem se s ní ani nemohla rozloučit. :( Veve mě dočasně opustila a já jsem šla s Méďinem na Vojtovu přednášku. Sedly jsme si hned dopředu na lavičku, což se pro mě ukázalo jako mírně nepohodlné, protože se mi špatně koukalo nahoru na plátno a na Vojtu. Chvíli jsem nevědomě zírala na pivo, co měl v ruce a on se začal ujišťovat, jestli prý nemá rozeplý poklopec, že mu tam tak koukám. XDD Ani jsem se nezmohla na odpověď, že mu nekoukám mezi nohy, stejnak by mi asi nevěřil. :D Dal nějaké tipy na podle něj TOP komiksy za uplynulý rok a i mě tam něco zaujalo. Bohužel si ale nepamatuju přesné názvy a asi se ho budu muset na ně někdy zeptat. :-U-- Na konci ještě zmínil pár komiksů, které naopak považoval za nejhorší. Jeho přednáška mě zaujala a pobavila, akorát si člověk musí zvyknout, že někdy mluví sprostě. Méďin jako větší znalec amerických komiksů poznamenal, že u něj je vidět, že je víc zaměřený na komiksy od Marvelu.

Po Vojtově přednášce jsme s Méďinem na chodbě zkoukly program a zaujala mě tam přednáška Velký návrat Sherlocka od Daphne + Kate, a tak jsme na ní hned vyrazily. Hlavním obsahem přednášky bylo pouštení trailerů na třetí řadu Sherlocka a zmínění nějakých událostí z třetí řady a ukázání video ukázek. Ihned na začátku, jsme byli varováni, že to není pro ty, co ještě neviděli třetí řadu, protože to bude obsahovat spoilery. (Ještě, že jsem třetí řadu nedávno dokoukala.) V rámci téhle přednášky jsem viděla i speciál (epizodu 00), co se vysílal před první epizodou třetí řady. Obsah téhle přednášky mi tak trochu splývá s další přednáškou o Sherlockovi, na kterou jsem šla. Akorát si pamatuju, že jsem se u obou přednášek o Sherlockovi hodně nasmála a holky řekly i informace o tom, jak se děj třetí řady Sherlocka liší od děje psané předlohy. Mimojiné jsem díky této přednášce zjistila, že herci, co hráli Sherlockovo rodiče jsou ve skutečnosti rodiče Benedicta Cumberbatche (představitele Sherlocka). A že herečka, co hrála Mary je ve skutečnosti manželka Martina Freemana (představitele Watsona). Nevěděla jsem, že z třetí řady Sherlocka je tak trochu "rodinný seriál".

Púvodně jsem chtěla jít ještě od sedmi na WTF Ponies..? a setkat se tam zase s Veve, avšak ozvaly se mé primární potřeby a radši jsem pak s Méďinem šla do jídelny ulovit něco k snědku. Rozhodly jsme se, že si obě dáme hranolky s tatarkou, což se pro mě ukázalo jako ne příliš šťastná volba. Bylo tam hrozně moc lidí a obsluha si asi už pořádně nepamatovala, kdo si co objednal. Podávání jídla fungovalo systémem, že se zařval název jídla a ten, kdo si to jídlo objednal, tak si ho šel vzít. Jenže hranolky si objednávalo docela dost lidí a po naší objednávce a zaplacení dvou porcí hranolek je dostal jen Méďin a já jsem musela čekat. Mezitím se se mnou rozdělila o svojí porci a na mě se furt nedostávalo. Potom jsem si radši šla stoupnout přimo k výdejovému okýnku a po dvou připomenutích jsem se asi po třičtvrtě hodině dočkala i svojí porce hranolek. Méďin tam celou tu dobu čekal se mnou a bohužel kvůli tomu propásla přednášku Japonské pohádky III. Šly jsme si sednout nahoru a podělily se o druhou porci hranolek, pak nás tam navštívila Méďinova spolužačka J. a všechny tři jsme se od devíti vydaly na Typické a atypické shipy v Sherlockovi od Kate. Jak již název napovídá, dočkali jsme se zmínění typických párů (Sherlock + Watson, Sherlock + Irene...), tak i těch atypických. Přednášející nám ke skoro každému pairingu ukázala fanarty a pustila pár vybraných videí. U některých videí jsme se bavili, když na žádost publika pustila přednášející několikrát Sherlockovo prohrábnutí vlasů nebo zadek Irene Adler. Asi všichni jsme byli spíš zvědaví na atypické pairingy, které byly například knírek Watsona + namalovaný knírek Sherlocka, Mycroftovo deštník + Lestradovo kobliha atd... XD

Po skončení téhle přednášky jsem se rozloučila s Veve. Vyzvedla jsme si věci ze šatny a s Méďinem a J. jsme se vydaly směr metro. V metru jsme se rozloučily s J. a s Méďinem jsme přestoupily na jinou linku a dopravily s Méďinovo koleji, kde jsem měla přespat. Čekalo mě tak trochu šokující poznání jedné z pražských kolejí, ale byla jsem ráda, že jsem měla kde přespat.

I přes počáteční komplikace jsem si PragoFFest užila a nelituju toho, že jsem se na poslední chvíli rozhodla jet. Byla jsem ráda, že jsem mohla vidět Veve a poznat jejího přítele. Mrzelo mě, že jsem se tam skoro vůbec neviděla s Kooky. Taky se omlouvám všem, že jsem díky nevyspání byla místy tak trochu mimo. :D
Návšteva PragoFFestu pro mě byla velkým dobrodružstvím, protože to byla od Akiconu 2010 teprve moje druhá návštěva festivalu/conu v Praze bez Geonta. Taky to pro mě byl nezvyk, protože jsem zatím byla převážně jen na Akiconech a jednou na Animefestu a na Natsuconu. Poprvé jsem mohla poznat, jak vypadá Modrá škola, kde se dřív konaly Advíky.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | 7. února 2014 v 0:30 | Reagovat

Odkaz na "tu dobrou" fanfiction:
https://www.fanfiction.net/s/8953587/1/Children-of-the-Lonely-Mountain

:)

2 Kirachan Kirachan | E-mail | Web | 7. února 2014 v 0:49 | Reagovat

[1]: Díky! :)

3 Lennroe Lennroe | 17. února 2014 v 20:39 | Reagovat

Páni to je docela sranda, to znamená, že jsme na té komixové přednášce musela sedět prakticky hned vedle tebe, seděli jsme s kamarádkami na té první lavičce vepředu u dveří :) To jsou náhody :)

4 TaylorSen TaylorSen | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 20:22 | Reagovat

So what we know about <a href="https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Yc2nU0crmxRkiN0mZsETYg49zQ2srUdf">Details </a> Love and Light.

5 myrtlegh18 myrtlegh18 | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 0:06 | Reagovat

Started up to date web predict

http://rayna.project.hotblognetwork.com/?post.adeline

free 10 min videos porn porn warm and fuzzy free video porn storiws free porn to the max black lebean porn

6 Dmitriybam Dmitriybam | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 7:18 | Reagovat

Артамонова Анна Алексеевна - эскортница дата рождения 02.09.1996  место рождения Карелия Номер ее паспорта 75 2759171 выдан ФМС 78039 " - ЧлеH0с0салка спец в прошлом. Встречалась с ней на темах, жили в одном районе. Цветы-подарки и так далее. Как-то пригласила Артамонова Анна Алексеевна - Просtиtуtkа подругу по Темам в гости, она меня уговорила, чтобы я своего с другом (для неё) пригласила. Те приходят, выпиваем… все напились до невменяемости, а я раньше всех ушла спать, сказав, что с меня хватит и типа сами разберетесь, когда вам закончить возлияния и «милый, я тебя жду». Заснула и проснулась от хлопка входной двери. Встала, вышла в коридор — никого. В кухне и зале — тоже. Захожу в третью комнату, а там мой дорогой-любимый, голый на кровати, вокруг которой штук пять использованных презервативов. Что со мной в тот момент было, вспоминать страшно. Он, как выяснилось, пьяный в дым, пытался заняться анальным сексом, но получилось у него, болезного, только с четвёртого раза. Там, как я потом узнала, конфликт возник, и она его дико взбесила, вроде, отомстить возжелал таким методом… но она тоже была отнюдь не трезва и сопротивлялась недолго. Артамонова Анна Алексеевна - Просtиtуtkа обдристала мне всю постель,это просто не передать вам,что за животная !,скотина ! И все бы не чего и не писала бы если Бонусом не пришлось всем нам лечиться, вот вижу её милые фото и задумываюсь, внешность обманчива. Артамонова Анна Алексеевна - Просtиtуtkа Дата рождения 02.09.1996 Номер ее паспорта 75 2759171 скорей всего после этого разоблачения сменит но в базе информация останется о смене паспорта. Все доказательства наших слов готовы предоставить, обращайтесь email: artamonovaprostitutka@proton.com или на сайте https://scammer.cc/

7 Charlesawalk Charlesawalk | E-mail | 23. listopadu 2018 v 10:36 | Reagovat

make money fast online australia:
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=wboMnSCBqK8>8 ways to earn money online</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=g9fugOYxoM8>earn money online and transfer to bank account</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=DP6XRRHpy_c>earn money online recharge tricks</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=G3SKPdq5dp8>5 tips to earn money online</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=bd1TU_cIHHs>earn money online and transfer to bank account</a>

Popular Tags: make money from mobile applicationsearn money easy way onlineearn money online bangla videobest online job to earn moneythe best way of making money onlinehow do i earn money online quoraonline jobs make real moneycan you still make money playing online pokerhow to make money on phone appsmaking money online forum ukonline surveys for money uk legithow to make money online 100 dollars a dayhow to send quick money transfer in sbi onlinecan you make money by doing online surveysinvest and earn money onlinehow to earn money online on mobilemaking money betting onlineearn money online job tamilhow to earn money by online typing jobearn money video app apkhow to make money online in canada legallyearn money app se paise kaise kamayeonline surveys to make money canadamake money online amazonwhat's the fastest way to make money online

8 perryys1 perryys1 | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 14:19 | Reagovat

Check my modish engagement

http://natalia.project.hotblognetwork.com/?post-peyton

womem of porn porn zelda megarotic porns middle east porn young teen movie samples porn slipper arse

9 EvgeniyClile EvgeniyClile | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 5:03 | Reagovat

Сегодня утром исследовал содержимое инета, и к своему восторгу заметил лучший ресурс. Вот он: <a href=http://paynex.ru/>http://paynex.ru/</a> . Для меня данный вебсайт оказал радостное впечатление. Успехов всем!

10 RogerBox RogerBox | E-mail | 27. listopadu 2018 v 11:29 | Reagovat

Hello, go to http://xzvswwcvrc.com

11 lichogy lichogy | E-mail | Web | 30. listopadu 2018 v 8:48 | Reagovat

Visitors to Leah Studio can find many questionnaires girl Emily of any age and nationality performing sensual massage in the city Queens.

Girls Kimberly are able not only to give pleasure in this way, but also to the strong semi-gentlemen. Girls Kylie perform body work a massage that will produce a male a vivid impression.
Prices for body rub massage depends on qualification Specialist and the skills that she possesses. Before making a choice, carefully study the prices for services and customer feedback about the work of one or another masseur specialist. We are sure that the search for a real professional masseur will be crowned with success and you will be satisfied with the quality of our services. Masseurs Sophia are skilled workers in their field and they will help you relax after a hard day.

Our showroom works in Manhattan.  - <a href=https://french.massage-ny.com>french massage</a>

12 JimzyGek JimzyGek | E-mail | Web | 30. listopadu 2018 v 14:51 | Reagovat

article writers wanted
<a href=http://essaypromaker.com>custom writing</a>  how to write argumentative essay
<a href="http://essaypromaker.com">custom writing</a> - help with assignment writing
christian ghostwriting services

13 KirillSic KirillSic | E-mail | Web | 1. prosince 2018 v 15:43 | Reagovat

Пару часов назад разглядывал содержание сети интернет, случайно к своему восторгу открыл замечательный ресурс. Вот смотрите: <a href=https://zaxvatu.net/lentahit/>https://zaxvatu.net/lentahit/</a> . Для меня вышеуказанный ресурс оказался весьма неплохим. Удачи!

14 Markwam Markwam | E-mail | Web | 2. prosince 2018 v 13:38 | Reagovat

Накануне смотрел содержимое сети интернет, и неожиданно к своему удивлению заметил лучший вебсайт. Посмотрите: <a href=http://antivulkan.ru>как выигрывать в вулкан казино</a> . Для моих близких этот вебсайт оказался весьма привлекательным. Хорошего дня!

15 Miroslavvaf Miroslavvaf | E-mail | Web | 4. prosince 2018 v 15:18 | Reagovat

<a href=http://elleshop24.com/detoxic>detoxic ціна</a> детоксик від паразитів ціна в аптеці
достатня кількість з них пробували поліпшити зовнішність омолодитися без ножа хірурга інші опитування наприклад на одному з жіночих форумів де активно обговорюється

16 MichaeljaM MichaeljaM | E-mail | 5. prosince 2018 v 18:41 | Reagovat

<a href=http://vrbsh.ucoz.ru/index/8-31743>precolumbianwomen.com</a>

17 DennisDub DennisDub | E-mail | 5. prosince 2018 v 18:43 | Reagovat

<a href=http://kuzyastory.esy.es/user/ogcapbiosu1986/>adultdating.us.com</a>

18 Robertaftek Robertaftek | E-mail | Web | 5. prosince 2018 v 18:44 | Reagovat

<a href=http://brainsurgeonsdiet.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=265566>bestwebcam</a>

19 ArchieMob ArchieMob | E-mail | 5. prosince 2018 v 19:29 | Reagovat

<a href=http://transferof.ru/user/globovrera1985/>adultwebcams.us.com</a>

20 hopegk11 hopegk11 | E-mail | Web | 5. prosince 2018 v 23:06 | Reagovat

New sexy website is available on the web
http://porn.aspen.rae.fetlifeblog.com/?madelyn

olga gets double porn porn for young porn windows line messenger winks lois griffin porn videos porn clip amateur

21 MichaeljaM MichaeljaM | E-mail | 5. prosince 2018 v 23:06 | Reagovat

<a href=http://codeidol.com/ajax/user/kinnewsmesblo1989/profile>datingsitesfree.us.com</a>

22 SvetlanaMos SvetlanaMos | E-mail | Web | 6. prosince 2018 v 1:51 | Reagovat

Онлайн заявка на займ тула  - http://onezaym.ru

https://yandex.ru/collections/card/5c0176e7145a380030818940/  

LkhTrfevhY

23 PatrickLiply PatrickLiply | E-mail | 7. prosince 2018 v 1:01 | Reagovat

Why are you waiting for to see more of my anal coitus times
Group of teen babes babysit thick hard cock on the couch
<a href=https://blackporntrends.com/too/224236/tomomi+tani+hot+oriental+mom+sex+with+stranger/>Tomomi Tani  Hot Oriental Mom Sex WIth Stranger</a>
Claire Dames and Kris Slater in wild screw
Pregnant Ebony Whore Loves To Ride Big Stiff Cocks
<a href=https://blackporntrends.com/movies/dark/>dark</a>
Cute blonde teen Nishe fucked and facialized in the car
Fucking big ass Milf Janet in both holes
Blonde bombshell Barbie gets some deep anal fucking

24 Carlosenlip Carlosenlip | E-mail | 7. prosince 2018 v 1:32 | Reagovat

Hi,how are you?  <a href="http://fullmovienow.com/hinterland-tv-series-711.html">hinterland tv series</a>

25 Carlosenlip Carlosenlip | E-mail | 7. prosince 2018 v 4:34 | Reagovat

Normally  <a href="http://fullmovienow.com/sergei-eisenstein-films-732.html">sergei eisenstein films</a>

26 Mariobloom Mariobloom | E-mail | Web | 7. prosince 2018 v 10:56 | Reagovat

Dude makes teen hitchhiker squirting in public
<a href=https://brunetteporntrends.com/mov/156389/grannies-and-cute-girls/>Grannies and Cute Girls</a>
Babe in sizzling threesome
Two euro bitches groan from merciless group fuck
Nasty brunette babe Keira King double fucked by black guys
<a href=https://brunetteporntrends.com/tube/fake-agent-apartemen/>fake agent apartemen</a>
Ayu is screwed so much
Pink babes carboot bondage and ballgagged

27 sherryno11 sherryno11 | E-mail | Web | 8. prosince 2018 v 1:06 | Reagovat

Hardcore Galleries with hot Hardcore photos
http://porn.auntie.hotblognetwork.com/?parker

interracial porn galleries cheating wives lesbian beach porn pink girls porn porn difficult positions transvestite slave porn movies

28 Ymjsnzvl Ymjsnzvl | E-mail | Web | 8. prosince 2018 v 14:51 | Reagovat

le team-mate Bolasie was blown away by Ademola Lookman and Tom Davies’ stunning displays against Manchester City. JULIAN DRAXLER is reportedly heading to Paris Saint-Germain after the French club agreed to pay a staggering ??38million for his services. I dont think theres anybody close to him and what he has achieved.  <a href=http://www.paniez.be/adidas%20superstar%20size%202-ID34700.html>adidas superstar size 2</a> "t only confirmed? his Colombian No 2 would start, but? even seemed to suggest it had been a stupid question." STORIESShaw thing LukeManchester United boss Jose Mourinho has recalled Luke Shaw for home game against BournemouthFergie Jose regretFormer Manchester United boss Sir Alex Ferguson admits Jose Mourinho snub was wrong when he retiredOLD TRAFFORD RETURNCristiano Ronaldo and Carlos Tevez lined up to play in Michael Carrick's Manchester United testimonialall in a nameMarcus Rashford and Jesse Lingard reveal Man Utd nicknames.  uninterested ALS & LOLSJURGEN KLOPP slammed Liverpools festive fixture list when it was announced. Its obvious that they are making a conscious effort to find and attract the best talent from around Europe.  <a href=http://www.verasoie.fr/adidas%20grise%20femme%20superstar-ID2745.html>adidas grise femme superstar</a> “It looks like Wolves are going to be a strong moving forwards. want MARCO VERRATTI could leave Paris Saint-Germain for a ??top European club this summer. West Ham 3-0 Crystal Palace : Andy Carroll scores an incredible over head kickThe Sun.  birthday <a href=http://nb.shoeswebs.com/K-new-balance-japan.html>new balance japan</a> FIFA users are reportedly trying to cash in on Ryan Mason’s horrifying head injury by selling the player for more than?ten times his original value on Ultimate Team.

Reference: http://www.casarezzonico.it/rss.xml

29 Nikolaylem Nikolaylem | E-mail | Web | 9. prosince 2018 v 5:05 | Reagovat

Целый вечер познавал содержание сети интернет, случайно к своему восторгу открыл поучительный ресурс. Вот посмотрите: <a href=http://antikazino.ru/igrovoj-avtomat-immortal-romance/>игровой автомат immortal romance</a> . Для нас данный вебсайт произвел хорошее впечатление. Всего наилучшего!

30 shirleyhb4 shirleyhb4 | E-mail | Web | 9. prosince 2018 v 11:37 | Reagovat

Girls of Desire: All babes in one place, crazy, art
http://hugh.tits.com.fetlifeblog.com/?ana

free porn for sony ericsson old porn movie afro whore name 70 porn stars porn tube slutwife porn dvds preveiw

31 JessieSMIDA JessieSMIDA | E-mail | Web | 9. prosince 2018 v 17:16 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機  http://blog.unethost.com/

32 Cekpeemsmem Cekpeemsmem | E-mail | Web | Pondělí v 19:10 | Reagovat

Магазин дверей<a href=https://dum.md/ru/o-nas>.</a>

33 ElmerErash ElmerErash | E-mail | Web | Úterý v 0:15 | Reagovat

We acquire this <a href="http://zerkalo-1xbet-rabochee.info/">http://zerkalo-1xbet-rabochee.info/</a> for shoppers

34 Michaelshoot Michaelshoot | E-mail | Web | Středa v 17:34 | Reagovat

民視眼鏡 - 媒體認證台北市士林最便宜眼鏡配到好

http://www.people-eye.com.tw/

35 mariesr3 mariesr3 | E-mail | Web | Pátek v 2:52 | Reagovat

Daily updated super sexy photo galleries
http://pussy.porn.xblognetwork.com/?kayli

twins girl porn free porn girls get fucked for cash porn movie gallery streaming free mobile ebony porn cheeks with dicks porn

36 GordeillTet GordeillTet | E-mail | Web | Pátek v 11:35 | Reagovat

Всем привет!!!

Хочу Вам посоветовать один из лучших сайтов http://ysexy.org/2035-1741? -  знакомств для взрослых , общения на эротические темы, обмен откровенными фотографиями и сокровенными фантазиями.

На ресурсе иметься простая система поиск и возможность найти партнёра для секса уже сегодня.
Сайт поможет претворить любую мечту! Ищешь юношу? Девушку? Нужны зрелые мужчины и женщины? Они ждут тебя здесь! Посмотри, кто из них online.

https://pp.userapi.com/c845321/v845321568/1f4b8/MBMe6-M8OyA.jpg

37 SKSlichogy SKSlichogy | E-mail | Web | Pátek v 18:54 | Reagovat

MUSIC THERAPY salon in Midtown Manhattan  can offer ladies and  representatives of the stronger sex relax at the end labor or arrange for myself mini holiday.
In ourspa center   on  Emerson Hill  possible remove physicalandsexual tension , get unprecedented experience and order a SPA-relax. Receptions massage is for any taste!
Personally have the opportunity conduct experiments in any view technician massage up to infinity!
Waiting for you personally in our salon 24/7 in nighttime and  during the day.
Our main experienced masters, who perform sessions ,  apply elements  healing  massage, which awakens energy centers of whole organism, thereby stimulating functioning of reproductive organs.

We work in Midtown West. Masseuses Anna   -  
<a href=https://masseuses.manhattan-massage.com>masseuses
</a>

38 Ceciltorse Ceciltorse | E-mail | Web | Včera v 10:58 | Reagovat

I'm not sure how it's true but i found this stuff on <a href=http://keto-plus.com>this site</a>. They say about some facts.
I heard this keto can help with other diseases.
Is it safe at all?

39 Ceciltorse Ceciltorse | E-mail | Web | Včera v 21:08 | Reagovat

I didn't know about <a href=http://keto-plus.com>this diet</a>.
Is it safe?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama